استخدام در شرکت متانیر

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم متانیر است. کار در کنار افراد باانگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

متانیر از ابتدا با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم توسعه داده است.

پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرآیند جذب در شرکت متانیر

استخدام در شرکت متانیر بر اساس فرآیندی تعریف شده صورت می‌گیرد. مراحل این فرآیند به شرح زیر است:

دریافت و نگهداری رزومه در بانک اطلاعات: فرم‌های استخدامی تکمیل شده در پایگاه اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت و نگهداری می‌شود و در زمان نیاز شرکت، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ارزیابی شرایط اولیه احراز: در صورت نیاز به نیروی انسانی، رزومه‌های موجود در بانک اطلاعاتی با شرایط احراز اولیه (تخصص، دانش و تجربه مورد نیاز شغل) به منظور حصول اطمینان از وجود پتانسیل‌های لازم و شرایط اولیه استخدام تطبیق داده می‌شوند.

ارزیابی (مصاحبه) تلفنی: کارشناس جذب از طریق مصاحبه تلفنی، اطلاعات دقیق‌تری از متقاضی منتخب در رابطه با شغل درخواستی دریافت می‌نماید.

مصاحبه تخصصی: در این مرحله متقاضی مورد نظر در مصاحبه حضوری با روسا و مدیران واحد از حیث تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تأیید صلاحیت پس از چند روز برای حضور در کمیته پذیرش دعوت به عمل می‌آید.

کمیته پذیرش: فرد منتخب، جهت ارزیابی کلی به کمیته پذیرش که متشکل از تعدادی از مدیران ارشد و کارکنان با تجربه و متخصص می‌باشد، دعوت می‌شوند و اعضای کمیته، با توجه به مستندات و انجام مصاحبه حضوری، در خصوص متقاضی تصمیم‌گیری می‌نمایند.

تأیید نهایی: مدیریت ارشد شرکت نتیجه ارزیابی های متقاضی را در مراحل قبل بررسی نموده و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت فرد متقاضی را تایید و یا رد می نماید.

مراحل به کارگماری: مسؤول جذب، شما را از نتیجه فرآیند جذب مطلع نموده و در خصوص انجام معاینات پزشکی، شرایط و زمان شروع به کار، اطلاع‌رسانی می‌نماید.

لازم به ذکر است در صورتی‌که فرد منتخب در هریک از مراحل فوق مورد تایید واقع نشود، فرآیند جذب برای نامبرده متوقف خواهد شد و مراحل بعد ادامه پیدا نخواهد نکرد؛ اما سوابق فرد در بانک اطلاعاتی برای بررسی فرصت‌های شغلی دیگر نگهداری می‌شود.